obrázek

Těsnění na dveře

Těsnící lišty

 

Těsnící lišty se používají na spodní část dveří v případech, kdy není možnost instalovat dveřní práh. Lišta může být pryžová nebo tzv. "košťátko". Dále je možnost provést těsnící lišty zafrézované do spodní části dveří tak, že nejsou vůbec viditelné a nenarušují vzhled dveří. Tyto lišty mohou mít i automatický mechanismus který se spustí pouze po zavření dveří.Frézované silikonové do drážky (švédské)

 

Frézované silikonové těsnění významně snižuje úniky tepla z interiéru a také se podílí na snížení hlučnosti a prašnosti. Další výhodou je téměř neomezená životnost a stálá funkčnost. Více podrobností, viz těsnění na okna.

 

Nalepovací

 

Výhodou tohoto typu těsnění je velmi jednoduchá instalace a také skutečnost,že není nutné zasahovat do rámu okna. Používá se na dočasné řešení úniku tepla z interiéru (omezená životnost).

Aktuality

Nový WEB

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Provedli jsme redesign původních stránek, aby je snáze našli naši klienti, kteří mají zafixovanou jejich podobu.
Zde budete průběžně informováni o nových materiálech či technologiích v našem segmentu podnikání.


>> Starší aktuality

Žaluzie     Rolety     Sítě proti hmyzu     Lamelové dveře     Posuvné stěny     Doplňky pro střešní okna VELUX®     Těsnění

velux
Kontakt
Tel.: +420 284 683 837 Fax.:+420 284 683 837
Mobil: 603 538 601 E-mail: j.kamen@seznam.cz
Copyright 2012 - 2015 © Altercom s.r.o.