obrázek

Doplňky na střešní okna VELUX® - horizontální žaluzie


Originální lamelová žaluzie VELUX® v sobě spojuje klasickou eleganci s jednoduchostí. Je praktickým prvkem v obývacích místnostech, ložnicích, pracovnách i kancelářích. Umožňuje regulovat intenzitu a směr přicházejícího světla. Díky své konstrukci je vhodná i pro použití v místnostech, jako jsou koupelny či kuchyně.

Lamelová žaluzie VELUX® se ovládá pomocí spodní lišty a posuvného jezdce. Lamely je možno naklápět bez problémů v jakémkoliv sklonu střechy, mohou být nastavovány i při otevřeném okně. Posuvný jezdec může být umístěn v jakékoliv výšce na postranní liště žaluzie.

Hliníkové lamely, které jsou opatřeny vrstvou thermostop, jsou 35 mm široké a mohou být naklápěny v rozsahu 180°, a tak zajišťovat optimální kontrolu přicházejícího světla.

Povrchová vrstva Thermostop: Některé látky jsou opatřeny na vnější straně tenkou povrchovou vrstvou (označeno záhybem na vzorku barvy vlevo nahoře).Thermo povrchová úprava poskytuje ochranu před teplem a izolaci.Vzorník barev pro doplňky VELUX® v PDF.

Aktuality

Nový WEB

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Provedli jsme redesign původních stránek, aby je snáze našli naši klienti, kteří mají zafixovanou jejich podobu.
Zde budete průběžně informováni o nových materiálech či technologiích v našem segmentu podnikání.


>> Starší aktuality

Žaluzie     Rolety     Sítě proti hmyzu     Lamelové dveře     Posuvné stěny     Doplňky pro střešní okna VELUX®     Těsnění

velux
Kontakt
Tel.: +420 284 683 837 Fax.:+420 284 683 837
Mobil: 603 538 601 E-mail: j.kamen@seznam.cz
Copyright 2012 - 2015 © Altercom s.r.o.