obrázek

Doplňky na střešní okna VELUX® - plisované rolety


Plisovaná roleta je dekorativní zastiňovací prvek, který svým vzhledem dodá podkrovní místnosti na atraktivnosti a zajistí příjemné prosvětlení vašeho domova. Plisovaná roleta je vhodná nejen do obývacích pokojů nebo ložnic, ale i do kanceláří. (roleta je poskládaná jako "harmonika")

Plisovaná roleta je vyrobena z materiálu, který brání usazování nečistot. Bez ohledu na to, kolikrát byla roleta stažena nebo vytažena, zůstává tvar plisé stejný.Roleta se ovládá praktickou spodní lištou a je možno ji nastavit v jakékoliv poloze

Povrchová vrstva Thermo: Některé látky jsou opatřeny na vnější straně tenkou povrchovou vrstvou (označeno záhybem na vzorku barvy vlevo nahoře).Thermo povrchová úprava poskytuje ochranu před teplem a izolaci.Vzorník barev pro doplňky VELUX® v PDF.

Aktuality

Nový WEB

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Provedli jsme redesign původních stránek, aby je snáze našli naši klienti, kteří mají zafixovanou jejich podobu.
Zde budete průběžně informováni o nových materiálech či technologiích v našem segmentu podnikání.


>> Starší aktuality

Žaluzie     Rolety     Sítě proti hmyzu     Lamelové dveře     Posuvné stěny     Doplňky pro střešní okna VELUX®     Těsnění

velux
Kontakt
Tel.: +420 284 683 837 Fax.:+420 284 683 837
Mobil: 603 538 601 E-mail: j.kamen@seznam.cz
Copyright 2012 - 2015 © Altercom s.r.o.