obrázek

Doplňky na střešní okna VELUX® - rolety

Zcela zatemňující


Zcela zatemňující rolety Siesta od VELUX® jsou ideálním řešením pro úplné zatemnění nebo jen pro utlumení ostrého letního slunce. Zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a vytvoří ideální podmínky pro ranní lenošení nebo odpolední odpočinek. Siesta je vhodným řešením zejména pro dětské pokoje nebo ložnice. Je nabízena v široké barevné škále, kde si můžete vybrat a sladit vše podle vašeho interiéru.

Zcela zatemňující roleta Siesta je vyrobena z polyesteru (odolný proti nečistotám), vnější strana je pokryta speciální hliníkovou vrstvou Thermo, která v zimě udržuje teplo v místnosti a v létě nepropouští do místnosti teplo. 

Povrchová vrstva Thermo Některé látky jsou opatřeny na vnější straně tenkou povrchovou vrstvou (označeno záhybem na vzorku barvy vlevo nahoře).Thermo povrchová úprava poskytuje ochranu před teplem a izolaci.Dekorační


Dekorační rolety VELUX® zajišťují účinné a praktické řešení, které poskytuje soukromí, jednoduché zastínění a slouží jako příjemná dekorace. Je ideální pro jakoukoliv místnost, zvláště pak pro kuchyně, obývací pokoje, šatny nebo toalety. Látka je vyrobena z částečně průsvitného materiálu, který utlumí prostup ostrého světla.Vzorník barev pro doplňky VELUX® v PDF.

Aktuality

Nový WEB

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Provedli jsme redesign původních stránek, aby je snáze našli naši klienti, kteří mají zafixovanou jejich podobu.
Zde budete průběžně informováni o nových materiálech či technologiích v našem segmentu podnikání.


>> Starší aktuality

Žaluzie     Rolety     Sítě proti hmyzu     Lamelové dveře     Posuvné stěny     Doplňky pro střešní okna VELUX®     Těsnění

velux
Kontakt
Tel.: +420 284 683 837 Fax.:+420 284 683 837
Mobil: 603 538 601 E-mail: j.kamen@seznam.cz
Copyright 2012 - 2015 © Altercom s.r.o.