obrázek

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou zajímavý interiérový doplněk, který může zcela nahradit záclony. Díky těmto žaluziím nejenže ušetříte peníze, ale vytvoříte ve svém bytě nečekané světelné a prostorové efekty. Další výhodou je schopnost rozdělení interiéru, a to bez potřeby velkého prostoru. Vertikální žaluzie mají speciální antistatickou povrchovou úpravu, díky které je jejich údržba minimální a jejich barva ani tvar se nemění. Vertikální žaluzie jsou velmi elegantní a moderní a se svojí snadnou obsluhou se uplatní snad úplně všude.


Látkové

Látkové vertikální žaluzie jsou díky svým vlastnostem předurčeny pro využití v kancelářích a jiných pracovních místnostech. Vzhledem k možnosti kombinovat různé odstíny barev se ale rychle rozšiřují i do běžných obytných místností jako zajímavý interiérový doplněk.
Plastové

Plastové vertikální žaluzie se díky své snadné údržbě používají především ve speciálních interiérech (např. nemocnice). Jejich povrch je upraven tak, že je při znečištění stačí pouze setřít vlhkou houbou.

Nehořlavé

Nehořlavé vertikální žaluzie se používají zejména v budovách, kde to vyžadují požární předpisy.

Aktuality

Nový WEB

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Provedli jsme redesign původních stránek, aby je snáze našli naši klienti, kteří mají zafixovanou jejich podobu.
Zde budete průběžně informováni o nových materiálech či technologiích v našem segmentu podnikání.


>> Starší aktuality

Žaluzie     Rolety     Sítě proti hmyzu     Lamelové dveře     Posuvné stěny     Doplňky pro střešní okna VELUX®     Těsnění

velux
Kontakt
Tel.: +420 284 683 837 Fax.:+420 284 683 837
Mobil: 603 538 601 E-mail: j.kamen@seznam.cz
Copyright 2012 - 2015 © Altercom s.r.o.