obrázek

Těsnění na okna

Díky neustálému nárůstu cen energií je potřeba zabránit únikům tepla skrz okenní křídla kde dochází k největším únikům. Toho lze dosáhnout instalací okenního těsnění.Frézované silikonové do drážky (švédské)

Silikonové těsnění (švédské) významně snižuje úniky tepla z interiéru a také se podílí na snížení hlučnosti a prašnosti. Tento druh těsnění má velký rozsah průměrů těsnícího profilu, takže lze utěsnit spáry až do 1cm. Další výhodou je téměř neomezená životnost a stálá funkčnost (cca 15 - 20 let).

Tento druh těsnění je fixován v drážce pouze mechanicky za tzv. stromeček, viz obrázek. V případě poškození lze těsnění lehce vyjmout z drážky a vyměnit.

Použití: nejčastěji na starší typy oken - špaletové, zdvojené, ale i na moderní plastová okna nebo euro okna.Nalepovací

Výhodou tohoto typu těsnění je velmi jednoduchá instalace a také skutečnost,že není nutné zasahovat do rámu okna. Používá se na dočasné řešení úniku tepla z interiéru (omezená životnost).

Aktuality

Nový WEB

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Provedli jsme redesign původních stránek, aby je snáze našli naši klienti, kteří mají zafixovanou jejich podobu.
Zde budete průběžně informováni o nových materiálech či technologiích v našem segmentu podnikání.


>> Starší aktuality

Žaluzie     Rolety     Sítě proti hmyzu     Lamelové dveře     Posuvné stěny     Doplňky pro střešní okna VELUX®     Těsnění

velux
Kontakt
Tel.: +420 284 683 837 Fax.:+420 284 683 837
Mobil: 603 538 601 E-mail: j.kamen@seznam.cz
Copyright 2012 - 2015 © Altercom s.r.o.